Energetická očista a harmonizace fyzických a duchovních čaker přináší léčení v rovině jemnohmotných tělech aury (v jednotlivých vrstvách aury, které jsou spojeny s čakrami) a také očistu (tzv. odblokování) vlivů na oblasti našeho života.

FYZICKÉ A DUCHOVNÍ ČAKRY: červená kořenová čakra má v sobě zdroj životní energie, zdraví, minulost, sílu rodu.Oranžová sakrální čakra je naplněna duchovní a tělesnou výživou, má energii radosti a bezpečí. Žlutá solární čakra je energií sebevědomí, vitální uzdravující energie a ochrany imunitního systému. Zelená srdeční čakra je centrem Lásky a Světla, duchovní energie a domova duše . Světle modrá čakra je spojením vyšší vůle s naší vůli , sídlem komunikace . Tmavě modrá čakra přináší vědomí toho ,co je skutečné a pravdivé , vidění fyzické a duchovní .Jasná mysl , která následuje srdce . Fialová zář čakry je naše spojení s duchovním vedením Světla, vyšším vědomím života.

DUCHOVNÍ LÉČBA ve spojení se světelnou energií a modlitbami probouzí ducha v duši k záměru uzdravení se a přijímání léčivé světelné síly do svého fyzického těla. Jedná se také o uzdravování záznamů v podvědomí. VŠE PROBÍHÁ V SOULADU S DUCHOVNÍMI ZÁKONY.

HARMONIZACE ČAKER  probíhá v oblečení na lehátku. Poté bude pro Vás připravena bylinná směs pro přípravu čajů, koupelí..se záměrem pokračování očistného a harmonizačního procesu. Součástí je také vysvětlení každodenního dýchacího cvičení, které prohlubuje harmonizaci čaker, pohodu mysli a zdraví těla.

DÝCHACÍ CVIČENÍ: nejprve obě dlaně položte na svou srdeční čakru (zelená barva čakry na obrázku)a jemně provádějte nádech nosem a výdech otevřenými ústy, nohy jsou volně spojené se zemí). Poté pravou dlaň položte na kořenovou 1.čakru (červená čakra) a současně levou dlaň na čelní 6.čakru (tmavě modrá, říká se jí třetí oko) a znovu nádech nosem a výdech ústy). Po chvilce položte pravou dlaň na oblast pod pupkem (oranžová sakrální 2.čakra) a zároveň levou dlaň na krční čakru (světle modrá) a opět prodýchat. Následuje po chvilce pravá dlaň na solární oblast( solární žlutou 3.čakru) a levou na srdeční (zelená čakra) a prodýchat. Na závěr obě dlaně na srdeční čakru (tak jako na začátku).Vnímejte  spojení se svou duší, tělem. Modlitbami a přáními.. Asha

„Kéž je duše stále naplněna Láskou a Světlem a Chrám těla je domovem Duchovní Lásky“.

Součástí harmonizace čaker je ASTRODIAGNOSTIKA . Zjištění  příznivých dní a období pro péči , podporu a hýčkání Vašeho zdraví těla.  Je k tomu zapotřebí znát svou hodinu a město narození (pro vypracování radixu horoskopu).

OBJEDNÁNÍv roce 2024: gomolovi@email.cz.Platba platební kartou nebo v hotovosti.Cena 1h Kč 1.200,– , V ceně je bylinná směs nebo bylinný balzám.