Krystaloterapie a Světlo barev

KRYSTALOTERAPIE  je cestou očisty a harmonizace energetických center čaker.Jejich pokládáním na naše fyzické tělo se energie v těle nejprve rozproudí a poté léčivá síla každého kamene začne působit do daného místa, bodu na těle. Každá část prostoru v našem fyzickém těle vyžaduje danou péči určitého kamene a vzájemně poté působí na životní energii,zdraví a vitalitu . Jednotlivé  kameny mají léčivou sílu patřící do dané části fyzického těla. ZEMITÉ kameny se věnují léčení fyzického těla  a spodní části těla a NEBESKÉ světlé kameny včetně křišťálů se věnují duchovnímu léčení.Působí na horní část těla. Kameny jsou v podobě suroviny, tromlované nebo-li opracované a uhlazené, ve tvaru LÉČITELSKÉ ŠPICE či hmatky. Jak  zemité tak nebeské kameny působí v léčení až do roviny podvědomí, do uzdravování příčiny v minulosti a minulých životech. Obnovují dávné spojení se Světlem a duchovní cestou duše.

ŘÍŠI KAMENŮ tvoří jeho tři léčitelé: křišťál ,ametyst , růženín. Karneol podporuje těhotenství a zdraví ženských orgánů. Tyrkys napomáhá projevení pocitů a sdílení názorů. Jaspis očišťuje krevní oběh a dává sílu kyčelním kloubům.Citrín je kamenem andělské energie.Selenit pro klid v duši a uvolnění mysli.Ametyst je kamenem meditace a duchovního léčení.Sodalit je kamenem vědomím pravdy o životě na Zemi a mnoho dalších…

KRYSTALOTERAPIE je pro zájemce o spojení s říši kamenů, živlem země a říši zvířecích duchovních průvodců. Pro plné spojení se svou 1.KOŘENOVOU čakrou, životní cestou a vědomím „KDO JSEM“. Kameny a spojení s jejich zemskou energií nám přinášejí potřebné uzemnění během meditací. Jejich umístění v prostoru Vašeho DOMOVA dodává čistou léčivou energii a sílu dle druhu kamene.Léčivá síla kamenů vychází také z jejich barevné podstaty. Síla Světla v kamenech doprovází krystaloterapii. Vše doplňuje nauka o barvách a BAREVNÁ terapie.

KRYSTALOTERAPIE, léčení kameny probíhá na lehátku. Vezměte si sebou svůj barevný šátek a také oblíbený kamínek (pro jeho zasvěcení Světelnému léčení).Přidáme pak ke kamínku léčivý kámen , který vás po dobu krystaloterapie ze všech kamínků nejvíce doprovázel. Budou tvořit celek. Pro uvědomění si svého slunečního znamení narození v Radixu Země: Vědomí toho kým se má člověk stát v této inkarnaci.

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ: tel. SMS 739 179 369,e-mail:gomolovi@email.cz. Krystaloterapie probíhá 1,5h.Cena 1.000Kč (v ceně je také léčivý kámen).