SVĚTELNÉ DÁLKOVÉ MEDITACE NOVOLUNÍ

Novoluní je symbolem spojení ženské a mužské energie v jediný celek …je počátkem Všeho. Spojení života ženy a muže ve skutečné duchovní životní partnerství . Je základem pro společné tvoření a uskutečnění duchovních záměrů na Zemi. Pro naplnění vyššího smyslu společné inkarnace. Dálkové meditace pro vytvoření láskyplného zázemí pro naše děti a jejich duchovní růst. Jsou pro nás požehnáním, darem z Nebes. Dálkové světelné meditace jsou mostem pro naše čisté spojení s mateřskou energií přírody a nebeskou říši…jenž nás doprovází odpradávna…

PŘEJEME NÁM VŠEM LÁSKOU A SVĚTLEM NAPLNĚN ROK 2021.

POSELSTVÍ ÚPLŇKU 21.9.2021 : Andělský úplněk v Rybách v den podzimní požehnané rovnodennosti je pro Nás všechny vstupem do Duchovního roku 2022 .Asha

Doprovázejí nás andělské bytosti z duchovních říší. Modlitbami k andělům , andělům strážným uvolníme svou mysl, prohloubíme svou víru, naději a klid v duši. Vědomou modlitbou k Archandělům naplníme spojení s duchovním světem, jenž je od prvopočátku stvoření součástí života na Zemi.

Archandělé Uriel a Ariel : modlitbou přijímáme životní sílu a energii pro zdraví fyzického těla. Pro vyjasnění , vytvoření  a vyjasnění finančních a majetkových záležitostí…Všeho pozemského na Zemi.

Archandělé Gabriel a Metatron: modlitbou přijímáme pocit bezpečí a jistoty. Ochranu , vedení pro děti a dospělé již děti. Včetně učení, studia a společné tvořivosti s dětmi.

Archanděl Michael: modlitbou přijímáme ochranu a pocit ochrany, bezpečí. Zbavení se pocitů strachu a obav. Pro uzdravení karmických dějů.

Archanděl Rafael: modlitbou přijímáme zdraví těla, péči o své fyzické tělo a uzdravení všeho, co trápí duši.

Archanděl Chamuel : modlitbou přijímáme lásku do svého života, láskyplné spojení v partnerském vztahu. Odpuštění.

Archanděl Haniel: modlitbou přijímáme duchovní spojení s říši bylin, rostlin,kamínků a vlivů Luny.

Archanděl Zadkiel: modlitbou přijímáme nekonečné spojení se Světlem a duchovním vedením.

Šťastný rok 2021 nám Všem přejeme. D+L