Astrologické vhledy až do roku 2024 jsou ve znamení přeměny energií na Zemi ve vyšší duchovní vibrace a především v uvědomění si života na Zemi, své duchovní podstaty duše. Víra je základem duchovní cesty…Je čas pro plné probuzení a žití síly a čistoty srdeční čakry, která uzdravuje fyzické a duchovní čakry. Srdeční čakra, jenž je domovem Světla v duši a branou do Chrámu těla. Modlitbami ke Světlu,meditacemi, svou touhou po Lásce..jsme vedeni k jednání a naplnění záměrů duše,které přijala před příchodem do života na Zemi.

Rok 2021 ve znamení Vodnáře  nám přináší do života svobodu ducha v duši, odhodlání zbavit se strachů ze změn a nových počátků. Rok ve znamení vzdušné srdeční energie,jasných myšlenek a záměrů. Důvěra ve vyšší duchovní vedení a světelné tvoření na Zemi. Asha

ZASVĚCOVACÍ ŠKOLA „CESTA SVĚTLA LÁSKY“.  I.stupeň

Pro všechny, jenž si přejí duchovní růst duše a těla. Pro všechny, jenž si uvědomují své poslání na Zemi léčit a uzdravovat. Společně sdílet a naplnit Cestu Světla Lásky.

Témata výuky, meditace a směry léčení:

1.Základy duchovní cesty.   2.Harmonizace čaker a aury. 3. Krystaloterapie. Fyzické tělo. 4. Říše rostlin a stromů. Bylinná léčba.  5. Duchovní průvodci z říše zvířat. Živlové léčení.  6. Nauka učení Feng Shui. Barevné léčení.7. Očista prostoru a zón. Mapa pa-kua.  8. Duchovní práce s kyvadlem. Diagnostika karmy.  9. Astrologie. Radix Země.  10. Lunární léčení. Astromapa. 11. Astroterapie: rod, partnerství, rodičovství. 12. Andělské léčení Života na Zemi.       www.gomolovi.cz

PŘIHLÁŠENÍ do Zasvěcovací školy probíhá do 12.1.2022. Začátek výuky je 12.-13.2.2022.

Jednotlivé směry duchovních nauk probíhají o víkendech (sobota a neděle).V čase: sobota od 9 do 16h, neděle od 9 do 14h. Lektorné: Kč 1.400,-. Platba lektorného: za každý výukový víkend (1-12) je potvrzením účasti zaslání platby předem na daný účet nebo platba kartou v den začátku výukového víkendu v Zasvěcovací škole.