MEDITACE vytvářejí v naší duši a srdci láskyplnou duchovní energii. Jsou cestou spojení se Světlem, duchovním světem. Meditace léčí a uzdravují záznamy uložené během cesty duše inkarnacemi. Modlitby a meditace jsou branou do říše andělů, duchovních bytostí, zvířecích průvodců, říše rostlin a kamenů . Meditace a MODLITBY očišťují a harmonizují naše čakry a auru. V srdeční čakře sídlí duše a její duchovní podstata. Vede nás ke spojení a naplnění plánu, smyslu života a této inkarnace. TANEČNÍ ŽIVLOVÉ MEDITACE očišťují a rozpohybují duchovní životní sílu ve fyzických čakrách pro zdraví těla a duše. Meditace jsou pro nás všechny požehnáním a Světlem na cestě životem.

„Světlo v mé duši se vítá a raduje se Světlem duší Nás všech“. Asha

MEDITACE A MEDITAČNÍ TERAPIE 2022:

20.ledna  Karmická očista. Dospělý život ženy v souladu se sakrální čakrou.

3.března    Duchovní energie letošního roku pro tvoření života.

31.března  Andělské léčení života.

21.dubna   Bylinné meditace pro spojení s léčivou říši bylin.

5.května     Mateřství a výživa pro život na všech rovinách bytí..

2.června   Jednorožec pro uzdravení dětství a přijetí role duch. průvodců svým dětem.

 

Přihlášení a rezervace:  tel. SMS 739 179 369 nebo gomolovi@email.cz. Lektorné: 500,- Kč. Platba hotově nebo platební kartou.

Možnost také meditační terapie prožít ne skupinově, ale pouze pro jednotlivce:způsob objednání: gomolovi@email.cz (včetně info o svém datu narození, hodině a městu narození pro vyhotovení astrologického grafu pro následnou meditační terapii). Lektorné: 1h 900,-Kč. Platba hotově nebo platební kartou.