Meditace a Semináře


MEDITACE vytvářejí v naší duši a srdci láskyplnou duchovní energii. Jsou cestou spojení se Světlem, duchovním světem. Meditace léčí a uzdravují záznamy uložené během cesty duše inkarnacemi. Modlitby a meditace jsou branou do říše andělů, duchovních bytostí, zvířecích průvodců, říše rostlin a kamenů . Meditace a MODLITBY očišťují a harmonizují naše čakry a auru. V srdeční čakře sídlí duše a její duchovní podstata. Vede nás ke spojení a naplnění plánu, smyslu života a této inkarnace. TANEČNÍ ŽIVLOVÉ MEDITACE očišťují a rozpohybují duchovní životní sílu ve fyzických čakrách pro zdraví těla a duše. Meditace jsou pro nás všechny požehnáním a Světlem na cestě životem.

„Světlo v mé duši se vítá a raduje se Světlem duší Nás všech“. Asha

SEMINÁŘE

Světelná setkání pro všechny, jenž si přejí žít a již žijí v souladu s přírodními duchovními zákony Světla.

Náplní seminářů jsou meditace, nauka daného tématu semináře , směry a způsoby léčení a uzdravování , lunární astrologie na základě vytvoření Vašeho radixu horoskopu . Bylinná léčba a možnost nákupu v léčitelském obchůdku. Asha

STŘEDEČNÍ ANDĚLSKÉ TERAPEUTICKÉ SEMINÁŘE: Pro všechny, kteří si přejí andělské léčení do svého života, očistu a harmonizaci čaker, vhledy minulých životů, zjištění směru své životní cesty, duchovní růst, astrologické léčení. Náplní je ujasnění si projektu svého života. Jednotlivé role ženy či muže jako součást poslání života. Terapie probíhají v čase od 9 do 12 h. Cena: 900Kč. Přihlášení a další info: tel. SMS 739 179 369. Listopadové termíny jsou:

ČTVRTEČNÍ MEDITAČNÍ TERAPIE „Krása duše a těla“. Náplní je andělské léčení oblastí života, čakrové meditace, živlové taneční meditace a terapie, způsoby podpory zdraví a péče o fyzické tělo. Lunární astrologie. Očista a harmonizace prostoru v souladu s učením Feng Shui. Meditace probíhají v čase od 16 do 18h.Lektorné 500Kč. Přihlášení a další info: tel. SMS 739 179 369. Listopadové termíny jsou: