Zasvěcovací škola Společenství Vesna

Astrologické vhledy až do roku 2024 jsou ve znamení přeměny energií na Zemi ve vyšší duchovní vibrace a především v uvědomění si života na Zemi, své duchovní podstaty duše. Víra je základem duchovní cesty…Je čas pro plné probuzení a žití síly a čistoty srdeční čakry, která uzdravuje fyzické a duchovní čakry. Srdeční čakra, jenž je domovem Světla v duši a branou do Chrámu těla. Modlitbami ke Světlu,meditacemi, svou touhou po Lásce..jsme vedeni k jednání a naplnění záměrů duše,které přijala před příchodem do života na Zemi.

Rok 2020 je ve znamení Kozoroha, jenž nám přináší do života láskyplný řád a ochranu Otce Nebes ve spojení s láskou a pocitem bezpečí Matky Země. Asha

ZASVĚCOVACÍ ŠKOLA „CESTA SVĚTLA LÁSKY“.                                                                             PRO  DUCHOVNÍ RŮST SVÉ DUŠE A TĚLA. PRO NAPLNĚNÍ POSLÁNÍ LÉČIT A UZDRAVOVAT SVĚTLEM ŽIVOT SVŮJ A ŽIVOTY MNOHÝCH. PRO ŽIVOT NA ZEMI V SRDEČNÍ ENERGII LÁSKY.

Náplní je výuka, meditace, zasvěcování v nauce:
ASTROLOGIE a astroterapie. Lunární léčení.
FENG SHUI a očista zón, dračí žíly.
DUCHOVNÍ LÉČENÍ, krystaloterapie. Barevná terapie.
ENERGETICKÉ LÉČENÍ S KYVADLEM,diagnostika karmy.
ŠAMANSKÉ ŽIVLOVÉ LÉČENÍ a bylinná léčba.
OČISTA A HARMONIZACE ČAKER, zdraví fyzického těla.
ANDĚLSKÉ LÉČENÍ ŽIVOTA, meditace. ARCHANDĚLÉ.

Zasvěcovací škola Cesta Světla Lásky přijímá další zájemce o duchovní studium I. stupeň v období 3/2021 – 4/2022. Je určena všem , jenž jsou již potřebný čas součástí meditací, seminářů, konzultací   v astroporadně a bylinné léčby. Přihlášení do 30.1.2021.

Výuka probíhá 1x měsíčně v sobotu, lektorné: jednotlivá výuka 1.200Kč. Absolvování Zasvěcovací školy je završeno Certifikátem Meditačního centra Společenství Vesna. Asha