Dřevostavby FS

Feng Shui stavby tvoří Projekt FS, který je písemně vypracovanou studií vašeho domu, oblastí života v souladu s duchovními zákony a cestou duše. Zjištění a očista geopatogenních zón. Vliv duchovních sfér. Duchovní léčení. Karmické léčení vlivu rodové linie rodu na vytvoření domova a bydlení. Astrologické poradenství pro podstatné kroky v tvoření a uskutečnění bydlení (koupě, zahájení stavby ad.) Numerologie čísla domu. Čínská astrologie v souladu s učením FS.

Poté následuje dřevostavba Feng Shui, více je na www.drevostavbygomola.cz

Feng Shui je dávné čínské umění vytváření harmonického prostředí s cílem dosáhnout štěstí, úspěchu, zdraví a hojnosti na všech rovinách života. FS v člověku probouzí životní energii, která naplňuje všechny oblasti života. Duchovní učení,jenž má základy v pochopení významu propojení a spojení mikrokosmu a makrokosmu: spojení člověka s vyšším světelným zdrojem Bytí, života na Zemi. Cestou symbolů nám dávají duchovní průvodci zprávy o životě a také o směru života.

Objednání na poradenství Feng Shui nebo pro vytvoření projektu FS Vašeho domu, očistu geopatogenních zón je na e-mailové adrese: ashavesna@email.cz a gomolovi@email.cz.

„Život je velké tajemství a my jej svými činy a záměry v pravý čas poznáváme a milujeme.“
Asha

fengshui kopie