Dálkové meditace

SVETELNÉ DÁLKOVÉ MEDITACE NOVOLUNÍ

Novoluní je symbolem spojení ženské a mužské energie v jediný celek …je počátkem Všeho. Spojení života ženy a muže ve skutečné duchovní životní partnerství . Je základem pro společné tvoření a uskutečnění duchovních záměrů na Zemi. Pro naplnění vyššího smyslu společné inkarnace. Dálkové meditace pro vytvoření láskyplného zázemí pro naše děti a jejich duchovní růst. Jsou pro nás požehnáním, darem z Nebes. Dálkové světelné meditace jsou mostem pro naše čisté spojení s mateřskou energií přírody a nebeskou říši…jenž nás doprovází odpradávna…

NAŠE DÁLKOVÁ MEDITACE NOVOLUNÍ nastává ve 20h dne 9.10.2018.

Před začátkem dálkové meditace vnímejte spojení s duchovní podstatou své duše a fyzickým tělem. Každým nádechem a výdechem prohlubujte své duchovní spojení s Matkou Zemí a Otcem Nebes. Všechny čakry vaší aury se každým nádechem nosem a výdechem otevřenými ústy postupně očišťují a naplňují Světlem léčení. Vnímejte zodpovědnost za svůj život a odvahu žít svou skutečnou podstatu a záměr inkarnace….pro nejvyšší dobro Všech.

Novoluní 9.10.2018 ve znamení Vah.
Nyní ve 20h dne 9.10.2018 každým nádechem a výdechem vnímejte hluboké spojení s duchovní podstatou své duše..Položte své dlaně na 2.čakru (pod pupkem) a každým nádechem a výdechem vnímejte uvolnění všeho, co trápí vaši duši..všechny smutky, bolístky, pochybnosti….Poté položte své dlaně na 4.srdeční čakru a vnímejte jen Lásku,která je ve Vás, ve vaší duši….Světlo Lásky,jenž se nyní začne naplňovat celým vašim tělem a duší…Každým nádechem nosem a výdechem ústy přijímejte lásku k sobě, ke svému životu. Který od této chvíle budete žít tady a teď..Nádech a výdech…Vnímejte kolem sebe barvu léčení oranžovou a zelenou. Zapalte si také svíčky v těchto barvách.Přejte si rovnováhu v přijímání a vydávání….stejně v rovnováze a harmonii jako váš nádech a výdech…Symbol ležaté osmičky, symbol nekonečna doprovází naši dálkovou meditaci ve znamení Vah.
Po meditaci si malujte symbol nekonečna a zároveň si uvědomujte:“ Kolik lásky dávám sobě a kolik blízkým lidem ve svém životě? Přizpůsobujete se anebo jednáte podle svého cítění a vnímání?
My všichni vyzařujeme svou barvu duše…společně tvoříme Duhu života.
Novoluní ve Váhách je připravené pro uzdravování sakrální a srdeční čakry..Pro svůj dospělý život.Fyzickému tělu prospějete čajem pro podporu ledvin a močového ústrojí: zlatobýl,lichořeřišnice.
Pro radost ze svého života a společného sdílení nás VŠECH. S láskou D+L