Dálkové meditace

SVETELNÉ DÁLKOVÉ MEDITACE NOVOLUNÍ

Novoluní je symbolem spojení ženské a mužské energie v jediný celek …je počátkem Všeho. Spojení života ženy a muže ve skutečné duchovní životní partnerství . Je základem pro společné tvoření a uskutečnění duchovních záměrů na Zemi. Pro naplnění vyššího smyslu společné inkarnace. Dálkové meditace pro vytvoření láskyplného zázemí pro naše děti a jejich duchovní růst. Jsou pro nás požehnáním, darem z Nebes. Dálkové světelné meditace jsou mostem pro naše čisté spojení s mateřskou energií přírody a nebeskou říši…jenž nás doprovází odpradávna…

NÁSLEDUJÍCÍ DÁLKOVÁ MEDITACE NOVOLUNÍ  je 2.července 2019 ve znamení Blíženců. Zapalte si světlemodrou barvu svíčky a uvolněně provádějte nádech nosem a výdech otevřenými ústy. Jsme v novoluní znamení Blíženců, které má v sobě vzdušnou svobodnou volnou energii.

Vnímejte proud vzduchu uvnitř svého těla. Každým nádechem nosem přijímejte poselství od svých duchovních rádců a průvodců. A každým výdechem otevřenými ústy se zbavujte všech fyzických zátěží ve svém těle a také všech myšlenek blokujících jasnost Vaší mysli.

Každým jemným vědomým nádechem a výdechem uzdravujte svou mysl a zasvěťte ji spojení s vyšší myslí, duchovním vedením ,Světlu.

Položte dlaně na svou srdeční čakru. Ve své duši a srdci vnímejte jen Lásku a Světlo a stejně tak ve své mysli myšlenky jen na Lásku a Světlo.

Vše co nepatří do duše, srdce a mysli navždy odchází.

Vnímejte světlo zapálené svíčky jak očišťuje vaši auru . Je čas přijmout od svých duchovních průvodců své nabyté poznání, vědomosti a zkušenosti z předchozích inkarnací do současného života na Zemi. Kéž jsou požehnáním jak pro Váš život tak Všech.                       A S H A