Dálkové meditace

SVETELNÉ DÁLKOVÉ MEDITACE NOVOLUNÍ

Novoluní je symbolem spojení ženské a mužské energie v jediný celek …je počátkem Všeho. Spojení života ženy a muže ve skutečné duchovní životní partnerství . Je základem pro společné tvoření a uskutečnění duchovních záměrů na Zemi. Pro naplnění vyššího smyslu společné inkarnace. Dálkové meditace pro vytvoření láskyplného zázemí pro naše děti a jejich duchovní růst. Jsou pro nás požehnáním, darem z Nebes. Dálkové světelné meditace jsou mostem pro naše čisté spojení s mateřskou energií přírody a nebeskou říši…jenž nás doprovází odpradávna…

NÁSLEDUJÍCÍ DÁLKOVÁ MEDITACE NOVOLUNÍ nastává 6.března 2019 ve znamení R Y B .

Vnímejte spojení s duchovní podstatou své duše a fyzickým tělem. Každým nádechem a výdechem prohlubujte své duchovní spojení s Matkou Zemí a Otcem Nebes. Všechny čakry vaší aury se každým nádechem nosem a výdechem otevřenými ústy postupně očišťují a naplňují Světlem léčení.Přijímejte zodpovědnost za svůj život a odvahu žít svou skutečnou podstatu a záměr inkarnace….pro nejvyšší dobro Všech. Položte obě dlaně na srdeční čakru. Každým nádechem nosem přijímejte do svého života světelnou moc a požehnání od Duchovních zákonů. Vnímejte ve své duši a těle duchovní cestu… každým nádechem a výdechem k vám přicházejí duchovní bytosti, strážci a průvodci určeni pro vaši inkarnaci a naplnění vyššího smyslu života na Zemi. Přijímejte do svého života duchovní vedení znamení Ryb, jenž naplňuje náš pozemský život světelnou energií.

Otázky po meditaci pro uvědomění: Je Váš život oddán duchovní cestě? Je v souladu a v rovnováze s pozemskou rovinou života?

S láskou Asha