Lunární terapie a léčení

Lunární terapie otevírá vnímání života srdcem a jasnou myslí.
Uzdravuje Vaši minulost uloženou v podvědomí (tzv.“odblokování“)a také příčinu toho, co vás trápí v současnosti. Přináší vědomí smyslu a cesty Vašeho života.
Vědomé spojení se svou životní a duchovní cestou v této inkarnaci.Touha po spokojeném a naplněném životě  aby se stala skutečností. Náplní Lunární terapie je meditace , osmičková terapie, vědomé vytvoření vlastní astromapy , svého „nebeského kompasu“ pro život na Zemi:

Způsoby a možnosti přijetí vědomí sebe a své hodnoty ,vytvoření a prohloubení již stávajícího partnerského vztahu, spojení se svými kořeny a tím uzdravení doby dětství a minulosti ,jaké je naplnění vyššího smyslu inkarnace v pracovní oblasti, pracovní vztahy. Vztahy s rodiči ,dětmi , rodinné vztahy. Diagnostika zdraví, způsoby péče o tělo, přijímání finančních jistot do svého života, vědomí ženské a mužské energie v těle, sexualita a plodnost. Role rodičů pro své děti  .Duchovní růst a cesta , spojení s minulými inkarnacemi, schopnostmi z dávných dob. Bydlení ,domov , očista  prostoru v souladu s Feng Shui,harmonizace čaker. Tvořivost a volný čas. Pozemská a duchovní rovina života.

OBJEDNÁNÍ: ashavesna@email.cz, tel.SMS 739 179 369.Pro Lunární terapii a její výklad je určen čas 2 hodin a cena: 2.000Kč. Lunární terapie je na základě vytvoření radixu Vašeho horoskopu, astrologické mapy života.