Astrologie a astroterapie

Astrologie nás doprovází již od dávných věků, je průvodcem a ukazatelem v našich životech, našimi životy.. Je Světelnou branou k poznání svého života a mapou životního plánu poslání v této inkarnaci na Zemi.Astrodiagnostika zdraví sděluje o zdraví fyzického těla,které si člověk přináší z předchozích životů a také o duševním a duchovním založení.Astrologie je příběhem cesty naší duše minulostí,přítomností a budoucností.

ASTROLOGICKÁ PORADNA VESNA :

ASTROLOGICKÝ VÝKLAD ŽIVOTNÍHO HOROSKOPU: životní horoskop se vytváří na základě výpočtu dle vašeho data narození,hodiny zrození a města.Součástí výkladu životního horoskopu je časová osa dějů ve vašem životě,zjištění životních karmických témat,jenž mají kořeny v minulosti.Lunární léčení.Astrodiagnostika zdraví.Astrologický výklad vaší minulostí,přítomností a budoucností…

ASTROLOGICKÉ KONZULTACE: pro nalezení odpovědí v řešení vašich živ otních situacích.Pro pochopení a uvědomění si souvislostí.Časová osa dějů.Konzultace probíhá na základě radixu vašeho horoskopu (datum narození,hodina a město).

ASTROTERAPIE:
ASTROTERAPIE RODOVÉ LINIE:“pro její uzdravení a spojení s duchovní silou předků“.Léčení karmických témat rodu a vztahů v rodině.Astroterapie nahrazuje regresní terapii cestou Lunárních meditací a léčení, jenž vede až ke kořenům Vaší rodiny a vlastní minulosti.Vědomí toho „kdo jsem a kam směřuji“.K provedení astroterapie rodové linie je zapotřebí vašeho data narození,hodiny a města, také data narození vašich rodičů a předků.

ASTROTERAPIE PARTNERSKÉHO VZTAHU:“O lásce v duši ženy a jasné mysli jejího muže“.Astroterapii tvoří astrol.výklad vašich radixů horoskopů (na základě uvedených dat narození,hodin a měst).Vliv planet na vaše propojení a spojení.Karmický význam společné cesty života. Energetické a duchovní léčení vašeho partnerského vztahu. Meditace do minulosti Vašeho vztahu.

ASTROTERAPIE JEDNOROŽEC,láska dětí a rodičů:“Láskou k dětem si uvědomujeme Lásku k sobě a ke všemu na Zemi“.Astroterapie Jednorožec je o směru a záměru života vašeho dítěte.Uzdravení fáze prenatálu a raného dětství.O vzájemném působení vztahů v rodině (od minulosti až po současnost).Meditace Jednorožec.Děti jsou pro nás rodiče požehnáním a také výzvou,abychom se stali jejich skutečnými průvodci a ochránci.Rodinný horoskop je vytvořen na základě dat narození,hodin a měst vás rodičů a dětí. OBJEDNÁNÍ DO ASTROLOGICKÉ PORADNY: ashavesna@email.cz, tel.:603 244 714 (po-pá do 16h), SMS 739 179 369.